Descrierea jobului:

  • realizarea activitatilor de proiectare in domeniul sigurantei traficului de calatori, in conformitate cu functia fixata de Seful de Departament;
  • indeplinirea sarcinilor conform normelor interne, procedurilor de management al calitatii si legislatiei in vigoare
  • rezolvarea reclamatiilor de la clienti in termen maxim o saptamana;
  • utilizarea documentelor in format electronic in vederea cresterii eficientei si a reducerii cheltuielilor de editare

Condiţii:

Studii superioare: UNIVERSITATEA POLITEHNICA BUCURESTI
Specializari: Facultatea telecomenzi și electronică în transporturi
Softuri obligatorii: AutoCAD Civil 3D, Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint);
Nivel de experienta: –
Tipul postului: full time
Post disponibil in Bucuresti, dar care presupune desfasurarea in mare parte a activitatii la
diversele obiective de lucrari din portofoliu, ca deplasari punctuale
Limbi străine (dacă este cazul) – Engleză/Franceză

Cunoştinţe:

  • cunoasterea mediului tehnic.
  • Limbi straine: limba engleza constituie un avantaj
  • cunostinte minime in legislatie in domeniu constructiei si instalatiilor

Beneficii acordate:

O multime de proiecte complexe care te asteapta sa le materializezi;
Accesul la activitati variate si la sarcini complexe ce favorizeaza evolutia ta profesionala;
Abonament servicii medicale;
Tichete de masă