Inginer proiectant transporturi

Descrierea jobului:

  • realizarea activitatilor de proiectare in domeniul plan general, topo, in conformitate cu functia fixata de catre seful de atelier
  • indeplinirea sarcinilor conform normelor interne, procedurilor de management al calitatii si legislatiei in vigoare;

Condiţii:

  • Studii superioare: UNIVERSITATEA POLITEHNICA BUCURESTI
  • Specializari: Facultatea de Transporturi Softuri obligatorii: AutoCAD Civil 3D, Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Nivel de experienta: –
  • Tipul postului: full time
  • Post disponibil in Bucuresti, dar care presupune desfasurarea in mare parte a activitatii la diversele obiective de lucrari din portofoliu, ca deplasari punctuale
  • Limbi străine (dacă este cazul) – Engleză/Franceză

Cunoştinţe:

  • tehnice corespunzatoare specilitatii sale de diploma;
  • legislative, corespunzatoare legislatiei in vigoare din specialitatea si domeniul sau de activitate
  • Limbi straine: limba engleza constituie un avantaj

Beneficii acordate:

  • O multime de proiecte complexe care te asteapta sa le materializezi;
  • Accesul la activitati variate si la sarcini complexe ce favorizeaza evolutia ta profesionala;
  • Abonament servicii medicale;
  • Tichete de masă