Analist Calitate MAKITA EU

Candidatul Ideal

  • Studii superioare (studii tehnice, sisteme de calitate);
  • Constituie avantaj experienta in Managementul Sistemelor de Calitate, sectie de productie, imbunatatire ︎procese;
  • Avantaj – certificare Audit Intern ISO 9001;
  • Limba engleza – nivel mediu ;
  • Abilitati de redactare documente;
  • Cunostinte operare PC (MS Office – Excel, Word, Power Point) – nivel mediu;
  • Persoana cu spirit organizatoric, atenta la detalii, calma, rezistenta la stres.

Descrierea jobului

  • Participa la auditurile si verificarile interne si intocmeste rapoarte;
  • Mentine legatura cu alte departamente in privinta rezultatelor controalelor si ︁verifica aplicarea planurilor de actiune;
  • Creeaza si introduce in sistem rapoartele necesare din departament;
  • Intocmeste si redacteaza Proceduri, Manuale de Instruire si Instructiuni de lucru standardizate;
  • Gestioneaza evidenta inventarului;
  • Arhiveaza documente.

Beneficii pentru angajatii nostrii:

  • Asiguram transportul gratuit
  • O masa calda pe zi gratuita
  • Bonus in functie de performanta
  • Bonus suplimentar, anual
  • Bonusuri de vechime
  • Prime de sarbatori, cadouri pentru copii
  • Stabilitatea locului de munca
  • Stabilitate financiara pe termen lung
  • Facilități Cazare (https://makitajobs.ro/facilitati-cazare/)