Candidatul ideal:

Experienta in domeniul constructiilor pentru telecomunicatii – 2 ani;

Experienta in activitatea de mentenanta a infrastructurii pentru telecomunicatii – 2 ani;

Diploma in domeniul tehnic, de preferinta constructii;

Abilitati foarte bune de operare calculator (Excel si Powerpoint);

Flexibilitate si dorinta de a se dezvoltare permanenta;

Gandire analitica, strategica, orientata catre necesitatile clientului (extern/intern);

Foarte bune abilitati de comunicare si colaborare;

Disponibilitate pentru deplasari peste 50 % din programul de lucru.

Descrierea postului:

Verificarea si urmarirea procesului de acceptare al lucrarilor de constructie si modernizare  pentru statiile de telefonie mobile;

Gestionarea si asigurarea unui proces de mentenanta preventiva cat si corectiva pe parte de infrastructura si HVAC a retelei de telefonie mobila ;

Asigurarea urmaririi in timp si intretinerea infrastructurii de constructii, electrice si aer conditionat din reteaua de acces;

Imbunatatirea permanenta a proceselor de lucru in vederea cresterii performantei si eficientei;

Identificarea si gestionarea impreuna cu echipa riscurile proiectelor si identifica metode de evitare sau atenuare a impactului acestora.