INGINER Electric

Cerinte specifice postului:

– Stapanirea cel putin a cunostintelor generale in domeniul studiat;

– Cunostinte convertizoare de frecventa, motoare electrice (DC si AC);

– Cunostinte MS Office si de limba engleza (> mediu);

– Initiativa, lucru in echipa, lucru la inaltime, responsabilitate, abilitati de comunicare;

– Abilități dе sinteză, de analiză, dе eficientizare și prioritizare a activităților;

– Atenție la detalii, capacitate dezvoltată dе concentrare;

Program lucru L-V, 08:00 – 16:00, pondere ~20% birou / 80% teren.

Principalele Responsabilitati:

– Depanarea echipamentelor de productie din cadrul societatii;

– Mentenanta/manevre pe reteaua de distributie de medie si joasa tensiune;

– Implicare in proiecte de dezvoltare solutii pentru cresterea productivitatii, colaborarea cu alte echipe, implementarea de solutii electrice pentru cresterea sigurantei si protectiei muncii;

– Participarea la activitatile de mentenanta preventiva sau reactiva din cadrul companiei.

Compania ofera:

– Oportunitati de training (program adaptare profesionala – 6 luni),

– Dezvoltare cariera;

– Tehnologii si echipamente performante;

– Pachet salarial motivant, cu multiple posibilitati de bonificatii.

CV-ul  se poate depune personal sau la adresa de e-mail resurseumane@otelinox.ro.

Relatii suplimentare: sediul OTELINOX S.A. Targoviste, Soseaua Gaesti nr.16,

tel. 0245/209 354, 0245/209 302, e-mail: resurseumane@otelinox.ro.