INGINER IT – PROGRAMATOR

Cerinte specifice postului:

Stapanirea cel putin a cunostintelor generale in domeniul studiat; (Informatica/Automatica si calculatoare/IT/Cibernetica);
– Cunostinte limba engleza (nivel > mediu);

– Cunostinte baza de date SQL/ORACLE, HTML, Java;

– Orientare catre rezolvarea problemelor, implicare si interes spre dezvoltare personala;
– Initiativa, lucru in echipa, abilitati de sintetizare informatii si comunicare;
– Adaptabilitate, flexibilitate, dinamism si optimism;

– Constituie avantaj cunostinte limbaje programare C++, Pascal, Visual Basic, SAP ABAP.

Principalele Responsabilitati:

– Solutionare erori/dezvoltari;

– Mentenanta useri SAP si autorizari roluri;

– Dezvoltare/optimizari programe SQL

Compania ofera:

– Oportunitati de training (program adaptare profesionala – 6 luni),

– Dezvoltare cariera;

– Tehnologii si echipamente performante;

– Pachet salarial motivant, cu multiple posibilitati de bonificatii.

CV-ul  se poate depune personal sau la adresa de e-mail resurseumane@otelinox.ro.

Relatii suplimentare: sediul OTELINOX S.A. Targoviste, Soseaua Gaesti nr.16,

tel. 0245/209 354, 0245/209 302, e-mail: resurseumane@otelinox.ro.