Pachet salarial atractiv

Vino în echipa pe care te poți baza

Căutăm Machine Learning Engineer cu experiență, pasionat de tehnologie și dornic de a realiza proiecte de anvergură.

Într-o lume a vitezei și a revoluției tehnologice continue, la nivelul oricărei organizații, indiferent de mărimea acesteia, investiția timpului în procese ce stimulează creativitatea și inovarea este mult mai importantă decât încercarea de a îmbunătăți și a menține activitățile repetitive. Noi, în cadrul companiei EconfaireID, credem că dintre cele mai importante valori ale omului, creativitatea și inovarea se află la loc de cinste și de aceea sprijinim și ne alăturăm tuturor celor care au înțelepciunea și curajul de a întreprinde lucrurile necesare pentru a schimba ceea ce poate fi schimbat în jurul lor.

Te provocăm cu proiecte de talie internațională și îți oferim toate resursele să te dezvolți într-o echipă de profesioniști.

Atribuții:

În calitate de membru al echipei Design & Build AI, veți proiecta și implementa produse noi, având ca tehnologie de bază Machine Learning axată spre Deep Learning. Avem deja produse care utilizează tehnologii de Machine Learning / Deep Learning și vei face parte din îmbunătățirea continuă a acestora, interacționând cu ceilalți membri ai echipei, dispuși să își împărtășească cunoștințele, pentru a putea aduce valoare produselor noastre.

    De asemenea, vei colabora îndeaproape cu alte echipe din cadrul companiei noastre pentru a oferi cele mai bune produse clienților noștri.

    Provocările tale în cadrul companiei noastre, pot fi rezumate astfel: #cercetare, #proiectare, #dezvoltare, #întreținere, #colaborare, #actualizare, #comunicare

Cheia pentru angajare:

  • Licență sau master în informatică sau într-o disciplină similară
  • O diplomă în domeniul informaticii cu accent pe Machine Learning / Deep Learning sau subiecte conexe este considerată un avantaj puternic.
  • Experiență în Machine Learning / Deep Learning, inclusiv o cunoaștere solidă a diferitelor arhitecturi, o înțelegere teoretică a analizei algoritmilor și a tehnicilor de optimizare.
  • Experiență practică demonstrată în cadre de Deep Learning, cum ar fi TensorFlow sau Torch.
  • Experiență în limbaje de dezvoltare comune, cum ar fi C, C++, C# și/sau limbaje/ambiteme de scripting, cum ar fi Python, dezvoltate într-un mediu Linux.
  • Abilitatea de a gândi ieșit din tipare și de a urmări cu fermitate soluția potrivită prin cercetări extinse care îi inspiră pe ceilalți și revigorează proiectele.
  • Bune abilități de prezentare, inclusiv capacitatea de a explica probleme tehnice complexe.
  • Abilitatea de a articula și disemina idei în mod clar și fără ambiguități, precum și de a înțelege și documenta arhitecturi tehnice complexe.
  • Nu te-ai oprit niciodată din a învăța și ești dornic să îți extinzi competențele în ceea ce privește Machine Learning / Deep Learning.

În prima lună te vei familiariza cu mediul nostru de Machine Learning / Deep Learning și vei înțelege arhitecturile software și hardware ale produselor existente de Machine Learning / Deep Learning.

În primele 3 luni vei colabora la cercetarea, proiectarea și implementarea de prototipuri de produse noi sau la îmbunătățirea performanțelor celor existente.

După 6 luni, vei face deja parte din echipa care livrează produse de înaltă performanță și cu întreținere redusă pe piața de securitate automată necesară.

Oferim un pachet de BENEFICII atractiv, care include:

  • Pachet salarial atractiv, care include și bonus anual, cuprins între:
  • Junior (pana la 3 ani de experiență): 14.400 EUR -> 24.000 EUR
    Middle (între 3 și 6 ani de experiență): 24.000 EUR -> 30.000 EUR
    Senior (între 6 și 9 ani de experiență): 30.000 EUR -> 44.400 EUR
  • Asigurare medicală
  • Mediu de lucru plăcut
  • Posibilitate de creștere profesională