PUNEM LUMEA ÎN MIȘCARE

Trăim într-o lume aflată în continuă mișcare, în care oamenii încearcă permanent să își extindă orizonturile. Pentru a le susține visurile, noi le oferim cele mai performante soluții de vânzare, finanțare și mentenanță, în calitate de furnizor de top de servicii de mobilitate la nivel global.

Te așteptăm în echipa noastră. GOT THE DRIVE?

RESPONSABILITĂȚILE TALE:

  • Verificarea tuturor cazurilor care implică garanțiile și îndeplinirea formalităților necesare pentru fiecare caz care îndeplinește condițiile de garanție;
  • Verificarea, acceptarea, transmiterea, urmărirea și corectarea contractelor de garanție;
  • Verificarea pieselor înlocuite în garanție și depozitate în magazie; propunere liste casare;
  • Identificarea autovehiculelor implicate în acțiuni de rechemare;
  • Respectarea procesului de decontare a acțiunilor de rechemare;
  • Consilierea personalului din atelier în cazuri cu probleme și solicitarea de informații speciale de la departamentul post-vânzare;

PROFILUL TĂU:

  • Studii superioare tehnice;
  • Experiența în domeniu constituie un avantaj;
  • Responsabilitate în activitate;
  • Aptitudini de comunicare și integrare;
  • Competențe cognitive (abilități de învățare, inovare, planificare și organizare);
  • Limbă straină (un avantaj);
  • Cunoștințe de operare PC;

CE ÎȚI OFERIM:

SUNĂ BINE? APLICĂ ACUM!